Мета нашої компанії – пропозиція широкого асортименту товарів та послуг на постійно високій якості обслуговування.

ООО ТПК "САВА"

Компанія «САВА» була заснована 4 квітня 2000 року на базі тепличного комплексу «Кузовлівський».

Спеціалізується на випуску та реалізації продуктів харчування з дикоросів Сибіру та Алтайського краю. Це дикорослі та садові ягоди, гриби, кедрові горіхи та різні лікарські трави.
Основні напрямки діяльності - продукти харчування масового попиту, функціональне харчування та напівфабрикати для підприємств промислового виробництва. Стратегічний напрямок розвитку компанії – глибока переробка та виробництво продуктів з дикорослої сировини Сибіру та Алтайського краю.

Також виробництво масложирові та ягідно – фруктові начинки для найбільших компаній Росії. Компанія здійснює постачання функціональних напоїв для підприємств із шкідливими умовами праці. p align="justify"> Особлива увага при розробці продуктів приділяється інноваціям. Гордістю компанії є інноваційний продукт – «Кедрове молочко».

Компанія «САВА» була заснована 4 квітня 2000 року на базі тепличного комплексу «Кузовлівський». Спеціалізується на випуску та реалізації продуктів харчування з дикоросів Сибіру та Алтайського краю. Це дикорослі та садові ягоди, гриби, кедрові горіхи та різні лікарські трави. Основні напрямки діяльності - продукти харчування масового попиту, функціональне харчування та напівфабрикати для підприємств промислового виробництва. Стратегічний напрямок розвитку компанії – глибока переробка та виробництво продуктів з дикорослої сировини Сибіру та Алтайського краю. Також виробництво масложирові та ягідно – фруктові начинки для найбільших компаній Росії. Компанія здійснює постачання функціональних напоїв для підприємств із шкідливими умовами праці. p align="justify"> Особлива увага при розробці продуктів приділяється інноваціям.

Компанія «САВА» була заснована 4 квітня 2000 року на базі тепличного комплексу «Кузовлівський». Спеціалізується на випуску та реалізації продуктів харчування з дикоросів Сибіру та Алтайського краю. Це дикорослі та садові ягоди, гриби, кедрові горіхи та різні лікарські трави. Основні напрямки діяльності - продукти харчування масового попиту, функціональне харчування та напівфабрикати для підприємств промислового виробництва. Стратегічний напрямок розвитку компанії – глибока переробка та виробництво продуктів з дикорослої сировини Сибіру та Алтайського краю. Також виробництво масложирові та ягідно – фруктові начинки для найбільших компаній Росії. Компанія здійснює постачання функціональних напоїв для підприємств із шкідливими умовами праці. p align="justify"> Особлива увага при розробці продуктів приділяється інноваціям. Гордістю компанії є інноваційний продукт – «Кедрове молочко». Компанія «САВА» була заснована 4 квітня 2000 року на базі тепличного комплексу «Кузовлівський». Спеціалізується на випуску та реалізації продуктів харчування з дикоросів Сибіру та Алтайського краю. Це дикорослі та садові ягоди, гриби, кедрові горіхи та різні лікарські трави. Основні напрямки діяльності - продукти харчування масового попиту, функціональне харчування та напівфабрикати для підприємств промислового виробництва. Стратегічний напрямок розвитку компанії – глибока переробка та виробництво продуктів з дикорослої сировини Сибіру та Алтайського краю. Також виробництво масложирові та ягідно – фруктові начинки для найбільших компаній Росії. Компанія здійснює постачання функціональних напоїв для підприємств із шкідливими умовами праці. p align="justify"> Особлива увага при розробці продуктів приділяється інноваціям.