Мета нашої компанії – пропозиція широкого асортименту товарів та послуг на постійно високій якості обслуговування.

ПП "Оліяр"

ПП «Оліяр» — підприємство з виробництва рафінованої соняшникової олії, найбільший виробник олії у Західній Україні. Офіс підприємства знаходиться у місті Львові, а виробничі потужності — у селі Ставчани, Пустомитівського району, Львівської області. До складу виробничих потужностей входять: олійноекстракційний завод, завод рафінації і дезодорації, цех фасування.
Потужність заводу з виготовлення рафінованої олії — 300 тонн на добу. За потужністю виробництва компанія посідає 3-є місце в Україні серед виробників рафінованої соняшникової олії
У 2005 році було проведено реконструкцію виробничих потужностей із рафінування та дезодорації соняшникової олії та налагоджено вінтеризацію (виморожування), фільтрацію і подальше фасування олії, а також побудований цех фасування олії у ПЕТ-тару.

ПП «Оліяр» — підприємство з виробництва рафінованої соняшникової олії, найбільший виробник олії у Західній Україні. Офіс підприємства знаходиться у місті Львові, а виробничі потужності — у селі Ставчани, Пустомитівського району, Львівської області. До складу виробничих потужностей входять: олійноекстракційний завод, завод рафінації і дезодорації, цех фасування. Потужність заводу з виготовлення рафінованої олії — 300 тонн на добу. За потужністю виробництва компанія посідає 3-є місце в Україні серед виробників рафінованої соняшникової олії У 2005 році було проведено реконструкцію виробничих потужностей із рафінування та дезодорації соняшникової олії та налагоджено вінтеризацію (виморожування), фільтрацію і подальше фасування олії, а також побудований цех фасування олії у ПЕТ-тару.
  +38 (098) 77 999 77