Мета нашої компанії – пропозиція широкого асортименту товарів та послуг на постійно високій якості обслуговування.

ТМ «Щедро»

Ключовий бренд компанії. Існує з 2005 року. Для кінцевого споживача ТМ «Щедро» пропонує: майонез і майонезні соуси; кетчуп; червоні та білі соуси; гірчицю; твердий маргарин.

Для промислових клієнтів в асортименті ТМ «Щедро» представлені: маргарини-моноліти; кондитерські жири; начиночні жири; замінники молочного жиру; жири для смаження.

ТМ «Щедро» протягом семи років є лідером маргаринового ринку країни. Бренд входить до числа трьох найбільших виробників майонезу і кетчупу. Продукція торгової марки виготовляється на двох виробничих майданчиках - Львівському жировому комбінаті і Запорізькому жировому комбінаті.

Ключовий бренд компанії. Існує з 2005 року. Для кінцевого споживача ТМ «Щедро» пропонує: майонез і майонезні соуси; кетчуп; червоні та білі соуси; гірчицю; твердий маргарин. Для промислових клієнтів в асортименті ТМ «Щедро» представлені: маргарини-моноліти; кондитерські жири; начиночні жири; замінники молочного жиру; жири для смаження. ТМ «Щедро» протягом семи років є лідером маргаринового ринку країни. Бренд входить до числа трьох найбільших виробників майонезу і кетчупу. Продукція торгової марки виготовляється на двох виробничих майданчиках - Львівському жировому комбінаті і Запорізькому жировому комбінаті.
  schedro.ua
  +3 8 (056) 373-03-01; +3 8 (056) 373-03-07